About

A Fresh Take on Performance Marketing !

AffOcean is established to cover all aspects of your performance need in digital marketing. Adopting modern technologies combined with traditional methods, our purpose is to build a bridge between advertisers and affiliates.

Our team’s main focus is to bring advertisers and affiliates together on local and international scale. AffOcean’s principles and diciplines are built on transparent reporting interfaces and tools.

Ad Venture feels pleased to have the collegues as a part of the Ad Venture team who are intrested in internet, mobile ads and mobile technologies.

Reklam, pazarlama ve teknolojiye meraklı olan, bu alanlarda kariyerini ilerletmek isteyen ve kendine inanan herkese açık, sıra dışı ve proaktif bir çalışma ortamına sahibiz. Her zaman genç ve dinamik çalışma arkadaşlarıyla tanışmaya açık bir şirketiz. Siz de Türkiye’nin en büyük online markaları ile çalışan bu ekibin bir üyesi olmak isterseniz aşağıdaki mail adresine bir ön yazı ile birlikte CV’nizi gönderebilirsiniz. hr@ad-venture.com.tr

Affocean Logo

Copyrights © 2014 All Rights Reserved by Ad-Venture.

Affocean HQ
Esentepe Mah. Atom Sok No:18 Kat:5 PK.
Şişli, İstanbul Türkiye
P: +90 850 288 8 777

Affocean Cyprus Office
Gazimağusa / KKTC SLBT No:583
info@affocean.com