Hakkımızda

Performans Pazarlamada Yeni Bir Soluk !

AffOcean olarak dijital pazarlama alanındaki tüm performans ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kurulduk.

Geleneksel çalışma modellerinin yanı sıra yenilikçi prensipleri benimseyerek reklam verenler ve yayıncılar arasında köprü oluşturma görevini üstlendik. Tüm ekibimizin ortak odağı reklam verenler ile yayıncıları yerel ve uluslararası kampanyalar içinde bir araya getirmektir. Performans Pazarlaması alanında faaliyet gösteren AffOcean tüm çalışma dinamiklerini ve teknolojisini şeffaf raporlama ara yüzleri ve araçları üzerine kurmuştur.

Ad Venture; internet, mobil reklam ve teknolojilerine meraklı iş arkadaşlarını ekibinin birer parçası olarak görmekten memnuniyet duyar.

Reklam, pazarlama ve teknolojiye meraklı olan, bu alanlarda kariyerini ilerletmek isteyen ve kendine inanan herkese açık, sıra dışı ve proaktif bir çalışma ortamına sahibiz. Her zaman genç ve dinamik çalışma arkadaşlarıyla tanışmaya açık bir şirketiz. Siz de Türkiye’nin en büyük online markaları ile çalışan bu ekibin bir üyesi olmak isterseniz aşağıdaki mail adresine bir ön yazı ile birlikte CV’nizi gönderebilirsiniz. hr@ad-venture.com.tr

Affocean Logo

Copyrights © 2014 All Rights Reserved by Ad-Venture.

Affocean HQ
Nisbetiye Mah. Nisbetiye Cad. Nisbetiye on No: 10 Kat: 1 Daire: 8
Beşiktaş, İstanbul Türkiye
P: +90 850 288 8 777

Affocean Cyprus Office
Gazimağusa / KKTC SLBT No:583
info@affocean.com